Hakkımızda

A garaj da Araç KabulOtomotiv sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip eden, can güvenliğine önem veren servisimizde, her marka araca “TEK NOKTADAN” hizmet sunmaktayız.

Hangi Markalara Hizmet veriyoruz

Audi, BMW, Mercedes, Alfa Romeo, Opel, Ford, Toyota, Peugeot, Honda, Volvo, Mazda, Isuzu, Fiat, Renault, Skoda, Hyundai, Nissan, Chevrolet, Citroen, Volkwagen, Dacia, Kia, Lada, Mitsubishi, Seat, Suzuki vb. marka araçlara mekanik, kaporta, boya, rot – balans, oto estetik (boya koruma, kaput filmi, ses yalıtımı, çizilmez cam filmi, motor koruma) ve sigortadan hasarlı araçlara onarım hizmeti sunmaktayız.

Her marka benzinli, dizel ve LPG’li araçların arıza tespitlerinde; bilgisayarlı arıza teşhis ve motor test cihazları kullanarak eğitimli profesyonel personelimiz ile 365 gün 24 saat acil yol yardım, kurtarıcı hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz geğerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız.